Odkvapové systémy

Systém žľabov je vyrobený z fínskej ocele, pozinkovaný, obojstranne potiahnutý povlakom. Vďaka obojstrannému plášťu je oceľový plech chránený proti korózii najefektívnejším spôsobom. To zaisťuje vysokú odolnosť voči poveternostným podmienkam. Jej centrálnou časťou je jadro ocele s hrúbkou 0,6 mm, ktorá je pozinkovaná po oboch stranách, pokrytá antikoróznym povlakom a základným náterom. Vonkajšia a spodná vrstva je pural. Viacvrstvový ochranný náter trvale chráni žľab proti korózii.

Dôležité je mať strechu nad hlavou, pre nás je dôležité, aby tá strecha bola kvalitná a plnila svoj účel. Práve preto ponúkame produkty overené rokmi a tisícmi spokojných zákazníkov.

Náš prístup k streche je individuálny, preto aj nákupný proces začína vypracovaním presného výpočtu množstva potrebného materiálu, aby ste neplatili viac.

Stačí mať ujasnenú predstavu, pri nás nemusíte nikam chodiť! Vyberte si zo širokej ponuky strešných krytín a farebných odtieňov, odošlite nám nákres alebo rozmery strechy pomocou formulára ktorý nájdete pri každom produkte, a my Vám zdarma a nezáväzne vypracujeme cenovú ponuku so všetkými prvkami, ktoré Vaša strecha bude potrebovať.

 

 

Povrchová úprava

Farby